Günümüz şartlarında teknolojinin ve internetin yaygınlaşmasıyla şirketler için artık bir ihtiyaç olan Web siteleri bir çok alanda bilinirlik ve Ürün, Firma hakkındaki bilgileri içeren basit yada daha fonksiyonel olan ürün katalogları hatta e-ticarete kadar varan firmaların yüzü olma yolundadır. Firmanızın ilk izlenimleri firma web sitesine bakarak belirlenmekte ve Güvenirliği sitenizin yapısıyla ve içeriğiyle oluşmaktadır. Eğer hala bir web siteniz yoksa bizimle iletişime geçebilir ve fiyat alabilirsiniz.

İşin içinde olmayan bir çok için kafa karıştırıcı teknolojileri size daha anlaşılır bir dilde ve kafanızdaki düşünceyi örneklendirerek. İster hazır sistemlerden faydalanarak isterseniz başından sonuna kadar tasarım, kodlama ve yayınlama gibi işlemleri organize ederek. Amaca uygun ve sizi en iyi şekilde tanıtacak, gösterecek sitenizi beraber yapabiliriz. 

Web tasarım fiyatlarımız belli unsurlara ve isteklere göre değişe bilmektedir bu nedenle bizden teklif almayı ihmal etmeyin..

 

Teklif Almak İster misiniz?

Şimdi teklif alın işletmenizin web ortamında ilk görüntüsünü beraber organize edelim.

Hazırlıklar

Siteniz yapılırken nasıl görünmesi gerektiği konusunda size örnekler göstererek hayalinizdeki web sitesi hazırlanır.

İçerik

Sitenizde olması gereken içerikler organize edilerek sitenizin uygun yerlerine eklenir. Böylece müşterileriniz sizi daha yakından tanır.

Google Arama

Siteniz ister yazılım ister açık kaynak kodlu bir alt yapıya sahip olsun. Önceliğimiz google aralarda sizi üst sıralarda görünmenizi sağlamaktır.